Мангал(жаровня) виготовлена зі сталі 4 мм, всі елементи!
Розмір: 600х320х150 мм
Вага: 37 кг
До набору входить:
Мангал
Кришка
Термометр
Гриль решітка
2 бокові металеві полиці
Дерев’яна полиця
Дровниця
Особливості товару:
Кришка: Гриль-мангал поставляється з вбудованою кришкою , яка дозволяє контролювати температуру та зберігає тепло всередині, що допомагає досягти більш рівномірного приготування страв.
Дровниця: У комплекті з грилем є дровниця, що дозволяє зручно зберігати дрова, вуглі та інші кухонні приладдя.
Гриль-решітка: В комплекті також входить гриль-решітка, виготовлена зі сталі, яка має велику площу для приготування страв. Решітка легко їздить вздовж всього гриль мангалу.
Полиці: Гриль-мангал має 2 бічні металеві полиці та дерев’яну полицю спереду які надають додатковий простір для розміщення інструментів для приготування, страв, приправ та інших необхідних речей.
Цей гриль-мангал поєднує в собі зручність, функціональність та якість. Він виготовлений з міцного матеріалу (сталь 4 мм), що забезпечує тривалий термін експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Вместимость шампуров | 6-10 (шт) |
| Материал корпуса | Сталь |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Встроенный термометр | Есть (в крышке) |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Наличие дополнительной полки | 3 (шт.) |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 600 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 320 мм |
| Высота рабочей поверхности | 150 мм |
- Цена: 7 460 ₴
- Способ упаковки: Самі пакуєм та робимо обрешітку. Вартість доставки такого гриль мангалу 250 грн.










