- Матеріал: нержавіюча сталь
- Діаметр диска.: 4,6 див. (ззаду) / 5,2 см (спереду)
- Довжина ніжки: 84 мм
- Колір: сріблястий
- Діапазон вимірювання:0 ° до +300 °
- Вага нетто: 35 г
- Механічний термометр для всіх видів коптилен з біметалічним датчиком.
- Зручне універсальне кріплення.
- Діаметр під кріплення:8мм.
- Застосування: Гриль, мангал, коптильня, тандир, барбекью
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип термометра | Механический |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал щупа | Нержавеющая сталь |
| Единицы измерения | Цельсий °C |
| Цена деления | 5 град. |
| Точность измерения +/- | 1 град. |
| Кнопка переключения шкалы измерения | Не предусмотрена |
| Минимальная температура измерения (°C) | 0 град. |
| Максимальная температура измерения (°C) | 300 град. |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина щупа | 84 мм |
| Цвет | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 52 мм |
| Длина | 84 мм |
| Вес | 35 г |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴




