Гриль мангал-барбекю – ідеальний вибір для любителів приготування їжі на відкритому повітрі. Виготовлений зі сталі товщиною 4 мм, цей мангал забезпечує високу міцність і довговічність.
До комплектації входять:
Жаровня – посилена, що дозволяє витримувати високі температури.
Кришка – зручна для регулювання процесу приготування.
Дерев'яна полиця спереду – для зручного розміщення посуду та інструментів.
Бокова металева решітка – виконує функцію гриля, забезпечуючи рівномірне прожарювання продуктів.
Дровниця – зручне місце для зберігання дров.
Колесика на дві ніжки - для зручності переміщення від опадів.
Розміри гриля становлять 600х320х150 мм, а вага – 35 кг. Гриль мангал-барбекю пофарбований жаростійкою фарбою, яка захищає його від впливу високих температур і корозії, забезпечуючи довгий термін служби.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Вместимость шампуров | 11-15 (шт) |
| Материал корпуса | Сталь |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Толщина корпуса | 4 мм |
| Материал решетки | Нержавеющая сталь |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Комплектация шампурами | 10 шт |
| Комплектация колесиками | 2 шт |
| Наличие дополнительной полки | 1 (шт.) |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Диаметр рабочей поверхности | 4 мм |
| Длина рабочей поверхности | 600 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 320 мм |
| Высота рабочей поверхности | 150 мм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 4 мм |
| Длина | 750 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 350 мм |
| Вес | 35 кг |
- Цена: 6 100 ₴



