- Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, яка відрізняється винятковою міцністю та стійкістю до високих температур . Термометр для коптильні/гриля стане в нагоді для вимірювання температури як прямим, так і непрямим способом. Виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до високих температур.
- Працює в діапазоні температур від 0°С до +250°С, що дозволяє здійснювати ідеальний контроль як при копченні, так і при приготуванні на грилі. Допуск похибки становить приблизно +/- 1°C, що гарантує повний контроль над температурою всередині гриля/коптильні.
- Має великий циферблат, що робить показання температури чіткими. На ньому показані символи та червоний маркер – максимальна температура
Характеристики
- Діапазон температур: від 0 ° С до +250 ° С
- Допуск на похибку: приблизно +/- 1°C
- Розміри (висота/ширина): 5 x 7,5 см
- Вага в упаковці: 40 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип термометра | Механический со щупом |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал щупа | Нержавеющая сталь |
| Единицы измерения | Цельсий °C |
| Цена деления | 2 град. |
| Точность измерения +/- | 1 град. |
| Кнопка переключения шкалы измерения | Не предусмотрена |
| Минимальная температура измерения (°C) | 0 град. |
| Максимальная температура измерения (°C) | 250 град. |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина щупа | 75 мм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 50 мм |
| Длина | 75 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 35 г |
Информация для заказа
- Цена: 370 ₴



