- Матеріал: нержавіюча сталь
- Діаметр диска.: 4,6 див. (ззаду) / 5,2 см (спереду)
- Довжина ніжки: 84 мм діаметр
- Колір: сріблястий
- Діапазон вимірювання:0 ° до +300 °
- Вага нетто: 35 г
- Механічний термометр для всіх видів коптилен з біметалічним датчиком.
- Зручне універсальне кріплення.
- Діаметр під кріплення:8мм.
- Застосування: Гриль, мангал, коптильня, тандир, барбекью
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термометра | Механічний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал щупа | Нержавіюча сталь |
| Одиниці виміру | Цельсій °C |
| Ціна поділки | 5 град. |
| Точність вимірювання +/- | 1 град. |
| Кнопка перемикання шкали вимірювання | Не передбачена |
| Мінімальна температура виміру (°C) | 0 град. |
| Максимальна температура виміру (°C) | 300 град. |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина щупа | 84 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 52 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Вага | 35 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴




